Tüm önerileriniz için: 0224 342 36 66 / 342 32 92 (pbx)
click

Keysan O-Ring Conta Kauçuk Sızdırmazlık Elemanları
              ve Plastik Ürün İmalatı
San.Tic.Ltd.Şti.

O-Ring Çeşitleri

img

O-RING, çok geniş kullanımı olan çok yönlü sızdırmazlık elemanlarıdır. Bahçe su hortumu kaplinlerinden kritik havacılık ve rafineri görevlerine kadar sonsuz yerde karşımıza çıkan O-Ring'ler, Dünya'nın en popüler seri üretim sızdırmazlık ürünüdür.

O-RINGLER
; Silikon ve Nitrilden üretilmiş (-) 60°C ila (+) 230°C arasında ısıya dayanıklı, yüksek madenis yağlarda, asitli metallerde, hidrolik bölümlerde yüksek basınç ve tuzlu suya dayanıklıdır.

Malzeme seçenekleriniz; kullanım amacına ve yerine göre, Nitril, Silikon, Viton, EPDM, Teflon olarak değişebilir. Mevcut ölçü listemizde bulunmayan oringlerimizin kalıbı yapılarak TSE'ye uygun şartlarda tesislerimizde özel olarak üretilebilmektedir.

     

Conta Çeşitleri

img

CONTA; kullanım yüzeyi O-Ring den farklı olarak iç-dış yüzeyi yerine alt ve üst yüzeylerinin kullanılması hesaplanarak tasarlanmış sızdırmazlık ekipmanıdır.

CONTALARIMIZ; siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, her türlü çapğın yanında istenilen renk ve kesitte özel olarak üretilebilmektedir. Listede olmayan ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kullanım yerine göre; Tabii Kauçuk (NR), Nitril (NBR), Silikon, Viton, EPDM, Sünger, Poliüretan (PU), Polietilan (PE), Klingrit Delrin vb. gibi seçeneklerimiz mevcuttur.


Spesifik Ürünler

img


Standart ürünler dışındaki özel ebat, boyut ve hamur karışımlarından oluşan özel ürünlere spesifik ürünler denir. Aklınıza gelebilecek tüm sanayi dallarında sıkça kullanılan bu tür ürünler için kalıp ve üretim işlemini itinayla gerçekleştirmekteyiz.


Plastik Çekvalf Takımları

img


İstenilen tür, boy ve ebatlarda çekvalf takımları sızdırmazlık ürünlerimiz ile sizlere son teknoloji kullanarak uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.


Haberler Duyurular

22 Nisan 2012
Web Sitemize Hoşgeldiniz
Yeni Web Sitemiz yayına girmiştir. Sizlere daha iyi hizmet sunmayı öncelikli ilkemiz olarak görmekteyiz.

24 Nisan 2012
Ürün Çeşitlerimiz
Ürün çeşitlerimiz hakındaki bilgiyi sitemizden edinebilirsiniz. Deyatlı bilgi, soru ve görüşleriniz ve siparişleriniz için lütfen mail veya telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.


Erişim Bilgileri

KEYSAN Conta O-Ring Kauçuk
Sızdırmazlık ve Plastik Ürün İmalatı San.Tic.Ltd.Şti
OTOSANSİT 18. Blok No:75-77-79-81
Yıldırım / BURSA - TÜRKİYE

Tel : 0090 ( 224 ) 342 36 66 - 342 32 92 ( pbx )
Fax : 0090 ( 224 ) 342 36 65
Gsm: 0 532 466 47 39 - 0 532 586 06 45
Mail: info@keysanconta.com.tr